Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skępem

Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Skępem

pokój nr 22

Ewa Wojciechowska

telefon kontaktowy 54 287 85 32

adres e-mail : e.wojciechowska@mgops.skepe.pl


pokój nr 19

telefon kontaktowy 54 287 85 55

Iwona Tyburska - Asystent rodziny

adres e-mail : i.tyburska@mgops.skepe.pl

Dominika Paul - Asystent rodziny

adres e-mail : d.paul@mgops.skepe.pl

Łukasz Kulwicki - Pracownik socjalny

adres e-mail : l.kulwicki@mgops.skepe.pl


pokój nr 20

telefon kontaktowy 54 287 85 52

Małgorzata Ostrowska - Główna księgowa

adres e-mail : m.ostrowska@mgops.skepe.pl

Wioletta Wrzesińska - Referent ds. kadrowo-płacowych, dodatków mieszkaniowych, dodatków energetycznych

adres e-mail : w.wrzesinska@mgops.skepe.pl


pokój nr 21

telefon kontaktowy 54 287 85 31

Hanna Sobocińska - Specjalista pracy socjalnej

adres e-mail : h.sobocinska@mgops.skepe.pl

Jadwiga Wiśniewska - Specjalista pracy socjalnej

adres e-mail : j.wisniewska@mgops.skepe.p

Agnieszka Witkowska - Specjalista pracy socjalnej

adres e-mail : a.witkowska@mgops.skepe.pl

Krystyna Wiśniewska - Specjalista pracy socjalnej

adres e-mail : k.wisniewska@mgops.skepe.pl


pokój nr 23

telefon kontaktowy 54 287 85 37

Justyna Konczalska - Referent ds. funduszu alimentacyjnego i świadczeń rodzinnych

adres e-mail : j.konczalska@mgops.skepe.pl

Agnieszka Ignaczak - Referent ds. funduszu alimentacyjnego i świadczeń rodzinnych

adres e-mail : a.ignaczak@mgops.skepe.pl

 


pokój nr 26

telefon kontaktowy 54 287 85 54

Emilia Wierkus - Samodzielny referent ds. obsługi świadczeń wychowawczych w ramach programu rodzina 500 plus

adres e-mail : e.wierkus@mgops.skepe.pl

Agnieszka Drożyńska - Referent ds. obsługi świadczeń wychowawczych w ramach programu rodzina 500 plus

adres e-mail : a.drozynska@mgops.skepe.pl

Anna Okonkowska - Referent ds. realizacji świadczeń

adres e-mail : a.okonkowska@mgops.skepe.pl


Opiekunki środowiskowe

Grażyna Lipka

Renata Wasilewska

Katarzyna Zasowska

 

 

 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Imieniny